AKTUÁLNĚ 2019

V červenci a srpnu bude ordinační doba pro akutní ošetření
POUZE dopoledne 8 - 11hod. Včetně STŘEDY!!!
Po 11:30 pouze pro objednané!!
 

NYNÍ DOVOLENOU NEMÁME

Zástup v akutních případech v době naší dovolené
MUDr. Pukowietzová - více ZDE

 

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO RODIČE A PACIENTY

E-mail: ordinacezemankova@seznam.cz

Vážení rodiče a milí pacienti,

e-mail do ordinace slouží k zasílání dokumentů. Neslouží ke konzultaci zdravotního stavu Vašeho dítěte. Z časových důvodů, nemůžeme na Vaše dotazy ihned reagovat, proto pokud potřebujete konzultovat zdravotní stav Vašeho dítěte, využijte, prosím, telefonický kontakt 517 347 840 nebo 721 753 470. Děkujeme za pochopení.
Na e-mail budeme reagovat během 24 hodin.

POUZE PRO 5-tileté děti!!!

Pětileté děti mají nárok na bezplatné vyšetření sluchu.

V závěru roku vydalo Ministerstvo zdravotnictví metodický pokyn, který zajišťuje jednotný postup při provádění screeningu sluchu u dětí ve věku 5 let. Ten se provádí na pracovištích ORL (ušní, nosní, krční oddělení) a to tzv. tónovou audiometrií. Je to vyšetření bezplatné.

Vyšetření je prováděno v audiologické komoře a je bezbolestné. Sestra dětem do uší pustí tóny definované intenzity různých frekvencích. Tóny, které dítě uslyší, budou zaznamenány a následně vyhodnoceny.

Výsledkem vyšetření je stanovení kvality sluchu dítěte, tedy zda je sluch normální či je diagnostikována nedoslýchavost. Tato informace je poté předána praktickému lékaři a je zapsána ve zdravotním a očkovacím průkazu dítěte. V případě nedoslýchavosti navazují další odborná vyšetření, která specifikují diagnózu a možnosti léčby.

Rodiče s dětmi se mohou objednat v ambulanci ORL v nemocnici ve Vyškově nebo v ORL amb.,kde je dítě již sledováno. S sebou je vždy potřeba očkovací průkaz dítěte. Vyšetření trvá v průměru 30 min.

 

www.otorinolaryngologie.cz

Nově vyšetřujeme stolici na okultní krvácení - FOB test
Možnost vyš. pro registrované i neregistrované klienty
za poplatek 100 Kč. 
Další informace k odb

 

ěru získáte v ordinaci.